SERVIS HTC Olomouc

Servis mobilních telefonů HTC v Olomouci

Provádíme komplexní pozáruční servis mobilních telefonů značky HTC v Olomouci. Používáme pouze originální náhradní díly a profesionální nářadí.

Mezi nejčastější hardwarové opravy patří:

 • Výměna LCD displeje htc
 • Výměna skla htc
 • Výměna dotykové vrstvy
 • Opravy základní desky htc
 • Opravy audio komponentů htc
 • Výměna čtečky sim htc
 • Oprava a výměna tlačítek htc
 • Výměna plastů a krytů htc
 • Výměna kamery htc
 • Výměna vibračního motoru htc
 • Výměna baterie htc
 • Výměna reproduktoru htc / mikrofonu htc
 • Ultrazvuk (vyčištění) telefonu zasaženého kapalinou

Provádíme pozáruční servis mobilních telefonů HTC . Máme potřebné zkušenosti a technické vybavení pro opravy všech typů závad.
Narozdíl od autorizovaných servisů se vždy snažíme opravit vadný díl namísto jeho okamžité výměny.
Komponentový způsob oprav je mnohonásobně levnější a také rychlejší.

Oprava Oxidace

Pokud Vám byla zamítnuta záruka z důvodu vniknutí cizí kapaliny, ještě není vše ztraceno. Řešíme i tento typ oprav. Oprava vytopených telefonů se většinou neprovádí na počkání. Za vyčištění ultrazvukem se platí paušální poplatek 250 kč, a to i v případě, že telefon následně nebude možné opravit. Bez vyčištění totiž nelze provést kompletní diagnostiku poškození.

Výměna baterie HTC one X a HTC one S

Baterie pro výměnu htc one x a htc one s máme skladem na servise v Olomouci. Výměna trvá cca 1hodinu. Baterie máme originální i náhradní výrobce se zvýšenou kapacitou na 2300mah. Výměna baterie HTC one X a výměna baterie HTC one s.

Výměna prasklého skla a  displeje HTC One M7 M8 M9

Pokud vám spadlo htc One na zem a prasklo Vám sklo telefonu, je nutné vyměnit díl komplet lcd panelu. Pro aktuální cenu napište dotaz na info@mobil-m1.cz. Oprava HTC one M7 M8 M9 obvykle travá 1-2 dny.

Příslušenství v servisním centru htc Olomouc

Nabízíme i širokou škálu příslušenství jako nabíječky, baterie, bluetooth, hands free, datové kabely, držáky  mobilů do aut, folie na LCD, různé obaly a pouzdra a jiné.

Výběr telefonů, které servisujeme nejčastěji:

 HTC Desire, HTC Desire S, HTC Desire C, HTC Desire 200, HTC Desire 300,HTC Desire 310, HTC Desire 320,  HTC Desire 500,HTC Desire 500 dual sim,HTC Desire 510,  HTC Desire 516 dual sim,  HTC Desire 600 dual,HTC Desire 620,HTC Desire 816,HTC Desire 820, HTC Desire 826, HTC Desire 601, HTC Desire HD, HTC Desire V, HTC Desire X, HTC Desire Z, HTC Evo 3D, HTC Explorer, HTC Wildfire, HTC Wildfire S, HTC HD Mini, HTC HD2, HTC Incredible S, HTC Magic, HTC Trophy, HTC HD7, HTC Legend, HTC One M7, HTC One Mini M4, HTC One S, HTC One V, HTC One X, HTC X+, HTC Sensation, HTC Sensation XL, HTC Sensation XE, HTC Touch Diamond,HTC Touch HD, HTC Windows Phone 8s, HTC Windows Phone 8x…

Rychlý kontakt: Info@mobil-m1.cz

Otevírací doba servisu:

PO – PÁ 09:00 – 11:30 , 12:30 – 17:00

SOBOTA: Po telefonické dohodě.

HTC Servis Olomouc

Servisní středisko specializované na opravy mobilních  telefonů htc . Pokud nejste z Olomouce, a nebo z blízkého okolí, můžete telefon poslat poštou. Je nutné pouze vyplnit příjemku do opravy. Najdete ji v záložce: Příjem telefonů HTC do servisu HTC OLomouc.

Opravy htc Olomouc

pro Olomouc a okolí: Přerov, Prostějov, Uničov, Litovel, Zábřeh, Šumperk, Šternberk, Kroměříž, Hranice, Lipník nad Bečvou, Jeseník, Bruntál

Tel.: kontakt na servis : 608 441 882 (pouze dotazy týkající se oprav, nikoliv uživatelského nastavení telefonu.)